Propozice Půlmaratonu údolím Moravské Sázavy virtuál 2021

1. Termín a místo konání

Akce probíhá v termínu od 22. května 2021 00:00 hod. do 30.června října 2021 23:59 hod.

Pořadatel: Atletika Zábřeh, z. s.

Ředitel závodu: Ing. Ondřej Jašek, tel. 602 34 55 71, e-mail: ondrej.jasek@email.cz

Web závodu: http://pulmaraton-zabreh.cz

2. Trasa závodu

START: vyznačený na silnici ca 150 od křižovatky ulic Havlíčkova a Oborník směr Nemila (za firma EMONT, a.s. – start směr – bazén – ul. Oborník (u Trafa doprava) – hráz rybníka (doleva) – kolem Billy – ul. Kosmonautů (doprava) – 28. října (doprava) – kolem červeného kostela (doprava) – hráz rybníka (doleva) – ul. Oborník – kolem bazénu (směr Nemile) – podél koridoru – Nemile – na konci Nemile doprava směr Hněvkov – Hněvkov – napojení cyklostezky – kolem rybníčku – Hoštejn začátek – okruh Hoštejnem – Hoštejn začátek – kolem rybníčku – napojení cyklostezky – cyklostezka (2,5 km) – Lupěné (prudce doleva) – starý most – Nemile – podél koridoru – CÍL autobusová zastávka u Krytého bazénu vyznačen na silnici

3. Podmínky účasti v akci

3.1 Účastník musí absolvovat trasu závodu se zařízením umožňující záznam GPS souřadnic v čase (obecně je tato funkce známá jako gps logger nebo také gps tracker).

Účastník musí takto pořízený GPS záznam z průběhu trasy uložit pomocí aplikace Strava (na webových stránkách www.strava.com nebo pomocí mobilní aplikace Strava pro Android nebo iOS). Tento uložený záznam musí být viditelný pro ostatní uživatele (nesmí být soukromý) a musí obsahovat příslušný “segment” určený pro tento závod

https://www.strava.com/segments/28514499

3.2 Účastník je povinen absolvovat trasu pouze za pomoci vlastní síly a úsilí, a to pouze za pomoci chůze nebo běhu.

3.4 Absolvovat trasu, aby byl výsledek započítán do hodnocení je možné pouze v době trvání akce, tedy od 21. května 2021 do 30. června 2021, včetně.

3.5 Účastník se akce účastní na vlastní nebezpečí. 

3.6 Účastník bere na vědomí, že s ohledem na aktuální situaci je na trase vyznačen pouze start a cíl a je povinen se seznámí s popisem trasy na webu závodu a organizátor žádným způsobem nezodpovídá za správné absolvování trasy.

3.7 Účastník může trasu v libovolném opakování. Do hodnocení mu však bude vždy započítán pouze jeden pokus, a to ten nejrychlejší.

3.8 Každý účastník musí svou zaběhnutou trasu nahrát na Stravu a zveřejnit ji pro ostatní nejpozději do 5 dní od jejího proběhnutí.

4. Vyhodnocení akce

5.1 Vyhodnocení závodu

Vyhodnocení závodu bude provedeno podle pořadí/leaderboard v rámci segmentu vytvořeného v aplikaci STRAVA

https://www.strava.com/segments/28514499

Nejrychlejší žena a nejrychlejší muž získá jako odměnu sadu iontových nápojů z místního pivovaru Welzl a něco zdravého na zub od výrobce energetických tyčinek Cerea.

5.2. Vyhodnocení celkového pořadí 

Celkové pořadí se bude vyhodnocovat ve třech kategoriích: 

  • ženy 
  • muži 
  • traťový rekord

Traťový rekord: Dan Orálek – 1:13:22, Filipiová Eva – 1:24:39

Důležitá upozornění:

Vzhledem k tomu, že se nejedná o organizovaný závod, účastnici akce běží na svoji vlastní odpovědnost a jsou povinni dodržovat pravidla silničního provozu.

Každý účastník je odpovědný za svůj fyzický i psychický stav.

Veškeré obrazové i zvukové záznamy a podobizny účastníků pořízené během závodu mohou být použity k další propagaci Pořadatele nebo k propagaci jeho partnerů bez nároku účastníků na odměnu.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat