Bernard: „Vlastní cestou“

I v letošním roce se můžete po závodě doplnit vypocené ionty lahodnou čepovanou 11-tkou od Bernarda. Bernard je pivo, které ozdobí Vaši osobnost. A čím jste odlišnější, tím více se k Vám bude hodit. Bernard je totiž jako Vy. Neohlíží se po ostatních a vaří pivo po svém – bez pasterizace, z nejčistší vody, z vlastního sladu a kvasnic uprostřed lesem provoněné Vysočiny. Díky tomu vytváří harmonii vyvážené hořkosti, lahodné plnosti a chmelové vůně.

Bernard je oblíbeným pivem lidí, kteří si chtějí opravdu pochutnat a jdou stejně jako Bernard svou vlastní cestou. Je životním stylem, kultem…běh je životním stylem svého druhu. I když si přečtete spoustu příběhů úspěšných běžců,rad a návodů jak trénovat, na konci to bude nepochybně vaše „Vlastní cesta“, která povede k úspěšnému cíli – třeba zaběhnutí Půlmaratonu údolím Moravské Sázavy jen tak, pro radost ze setkání se stejně postiženými lidmi – běžci.

Proto jsme hrdí na to, že právě Bernard je jedním z našich hlavních partnerů. Svým silným příběhem inspiruje vydat se „vlastní cestou“. Vítězové kategorií se opět mohou těšit na zajímavé ceny v podobě prémiových produktů Rodinného pivovaru Bernard.

web pivovaru: bernard.cz